ENG        

Hakkımızda

Web Sitemize Hoşgeldiniz!

Biz Kimiz?

Firmamız, güç kalitesi konusunda uluslararası kalitede ürün, sistem ve hizmetler üretmek amacıyla 2005'de kuruldu. 2006-2010 yılları arasında ABB Türkiye Organizasyonu için ürettiğimiz ThyriCon markalı tristörlü kompanzasyon kontaktörleri 12000 adetin üzerindeki uygulama ile tristörlü kompanzasyon konusunda en çok tercih edilen ürün haline geldi.

1 Mart 2010 tarihinden itibaren, tasarım ve üretimi ile marka tescil hakları tamamen firmamıza ait olan ve sahip olduğu referanslar ile sektör lideri konumundaki ThyriCon tristörlü kompanzasyon kontaktörlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri, deneyimli teknik kadrosu ve gelişmiş teknik alt yapısı ile firmamız tarafından verilmeye başlandı.

Güç kalitesi ve özellikle AG-OG Dinamik Kompanzasyon ve Harmonik Filtre Sistemleri ile İleri Güç Elektroniği Uygulamalarına yönelik uluslararası standartlarda yenilikçi ürün sistem ve hizmetler sunan firmamız ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarında devreye alınan ve başarı ile çalışan referansları ile sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Başarıya Giden Yol

Araştırma

Firmamız güç kalitesi sektöründeki güncel gelişmeleri, akademik çalışmaları, ortaya çıkan problem ve sorunları takip eder. Sektörün gelişimine katkıda bulunacak yeni yöntem ve ürünler üzerinde araştırmalar yaparak müşterilerine en uygun, güvenilir, kaliteli çözümleri sunmayı kendisine ilke edinir.

Tasarım

Ürün ve hizmet kalitesi Elektrolojik'in öncelikli hedefidir. Seçkin ar-ge ve proje ekibi, eğitimli personeli ile sürekli gelişmeyi ve mükemmeliği hedefler. Müşterilerimize, kalite ve güvenilirlikten taviz vermeden, rekabetçi, yenilikçi, ekonomik ürün ve çözümleri sunmak firmamızın temel prensibidir.

Güven

Para kazanmaya değil, güven kazanmaya odaklandık. Firmamız size azını ya da fazlasını değil ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü, sistem ve hizmetleri önerir, üstün kaliteyle ve zamanında sunar.

Destek

Elektrolojik sadece ürün satmaz, gerek satış öncesi ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, gerek satış sonrası teknik desteğimizle, her zaman ve zamanında yanınızdayız.
Background Color:
 
Background Pattern:
Reset